Firmamız Hunter Douglas Türkiye Tek Lisansörü’dür. Hunter Douglas’a ait Türkiye’deki tüm ürünlerin üretimini ve ürünlerin uygulamasını yapma yeterliliğine sahip tek lisanslı firmadır. 

40 yılı aşkın için, mimarlık ve tasarım topluluk Hunter Douglas, pencere kaplamaları alanında dünya lideri olan ve mimarlık ürünlerinin büyük bir üreticinin sözleşme ürünleri belirlediği .

Pazara atılım için ürün geliştirme geleneğiyle  iç ve dış pencere kaplamaları , yenilikçi sistem, akustik ve metal tavan, güneş kırıcı ve dış cepheler dahil olmak üzere her türlü çözümleri size sunar

Firmamız Hunter Douglas ile sürekli yeni ürünler ve teknoloji, mimari ve tasarım yeniliklerini karşılamak üzere siz değerli müşterilerimize İmalat, montaj ve teknik destek uzmanlığımızla yüksek standartlarda hizmet sunmaktadır.

Sürdürülebilirlik ve sorumluluk gelişimine Hunter Douglas 'bağlılık, çevresel kaygılara cevap verecek şekilde üretim süreçlerini iyileştirmek, atığı ortadan kaldırmak ve azaltmak’ bakımından sürekli iyileştirme içindedir.

Hunter Douglas portföyü, kurumsal, bireysel ve ticari tesislerden dünyada yüksek profilli binlerce projeler içerir ; önemli transit merkezleri ve genel mekanlara; otel, sağlık ve eğitim / hükümet binaları da bunlara dahildir.